FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

     O NÁSValencia

Značku Malvarosa.  sme založili začiatkom roku 2014. Našou   činnosťou je distribúcia a predaj prevažne španielskeho nábytku, bytových doplnkov a svietidiel.

Názov Malvarosa sme vybrali zámerne, pretože odkazuje na nádhernú pláž v meste Valencia, ktoré je baštou výrobyštýlového španielskeho nábytku. Okrem iného Malva Rosa je aj typ kvetu u nás je známy ako  Ibis ružový, teda Ibištek. Ale Malva odkazuje aj na oblasť v Španielsku, kde sa vyrába kvalitné víno, Castilla de León, kde máme tiež dodávateľov nábytku a bytových doplnkov.

Naším hlavným predajným kanálom je internet. Chceme ponúknuť kompletný katalóg produktov, ktoré si zákazník môže nakúpiť v pohodlí domova tak , aby všetky požadované informácie o produktoch našiel na našej stránke. Ak však budete mať otázky a pochybnosti, radi vás privítame v našom showroome v Bratislave.

V našej ponuke nájdete rôzne druhy nábytku, od klasického po rustikálny až po moderný, koloniálny, art-deco, vintage, provensálsky či industriálny rôznej cenovej kategórie, všetko vysokej kvality z masívneho dreva , mimo nábytku z iných materiálov ako je sklo či kov, alebo moderného lakovaného nábytku. Okrem nábytku ponúkame široké spektrum bytových dekorácií, doplnkov a svietidiel. Počet výrobkov neustále rozširujeme o nové tovary, rovnako ako permanentne vyvíjame našu stránku, aby naše služby boli stále kvalitnejšie.

Hoci prevažnou väčšinou predávaných produktov je zo Španielska, v budúcnosti by sme radi rozšírili náš sortiment o výrobky z iných trhov, ktoré budú koncepčne, cenovo a kvalitatívne zapadať do nášho projektu. 

Dúfame, že naša ponuka Vás zaujme a ponúkané výrobky splnia vaše očakávania. Veríme, že budete spokojní s našimi službami, a na našu stránku sa budete vracať vždy, keď budete hľadať niečo do vášho domova alebo pre vašich blízkych.

 

         Tím Malvarosa


   


Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti