FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusný originálny konferenčný stolík Fossil

Luxusný originálny konferenčný stolík Fossil

Luxusný ručne robený konferenčný stolík FOSSIL naturálneho vzhľadu je neprehliadnuteľným kúskom každej obývacej izby, kde sa vyskytne.  Je hlavne pre ľudí, ktorí v sebe prechovávajú lásku k prírode a radi sa pochvália originálnym kúskom. Každého hneď musia zaujať  náročne ručne pospájané kúsky dreva, ktoré vytvárajú zaujímavý asymetrický povrch, na ktorý spadne nejeden pohľad.  Každý jeden stolík je ručne robený, a teda je originálny a unikátny vďaka jeho neopracovanému naplavenému drevu, ktoré tvorí veľkú časť stolíka. Môžete si byť istý, že žiadne dve rovnaké stolíky FOSSIL na svete nie sú. Preto je stolík tak lákavý.Luxusný originálny konferenčný stolík Fossil

 

Dolná časť stolíka je vyrobená z teakového tvrdého dreva, ktoré je veľmi trváce a stále. Má nádhernú zlatohnedú farbu. Drevo dobre odoláva vplyvom počasia a nenapádajú ho škodce ani plesne, a preto je stolík vhodný aj ako stolík k vonkajšiemu posedeniu na terase.

Konferenčný stolík Fossil

 

Na vrchu stolíka sa nachádza vysoko kvalitné bezpečnostné sklo v tvare štvorca s hrúbkou 8mm, ktoré znižuje alebo úplne odstraňuje riziko úrazu vďaka technike spájania viacerých vrstiev skla, medzi ktorými sa nachádza fólia. Preto je vhodné aj pre rodiny s neposednými deťmi . Samozrejme poskytuje aj veľkú plochu na ukladanie vecí, čo oceníte pri rodinných návštevách. Sklenená platňa má rozmery 60x60cm.

 

Vzrušujúci prírodný vzhľad dodá každej miestnosti význam a stane sa hlavným bodom záujmu Vašich hostí. Na vrchu je krásne vidieť zaujímavú  štruktúru každého jedného dreva, ktoré bolo použité. Je veľmi vhodný ku kúskom s naturálnym vzhľadom alebo tmavšej farby.


Dizajnový konferenčný stolík Fossil

 

Tím malvarosa.sk

Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti