FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Dizajnové a štýlové spálňové zostavy

Dizajnové a štýlové spálňové zostavy

Spálňa je srdcom domova, miestom, ktoré svojou atmosférou má navodiť správny relax, pomôcť načerpať energiu a pohodu. Pri výbere typu spálne je teda dôležité čo najlepšie využiť jej funkčnosť a zároveň ju spraviť útulnou.
Pre niekoho môže byť však ťažkou úlohou zariadiť ju tak, aby sa v nej dobre cítili a oddýchli si. Túto otázku vyriešia hotové dizajnové a štýlové spálňové zostavy v rôznych prevedeniach, kde sú už zladené postele so skriňami, komodami, nočnými stolíkmi, či toaletnými stolmi.

             

                        Moderná spálňová zostava Claudia                                  Moderná elegantná spálňová zostava Nattasia                  

Ak disponujete menšími priestormi, alebo milujete pocit voľného priestoru, nábytok by mal byť v svetlých odtieňoch a jednoduchých tvarov.
Moderné spálňové zostavy sú preto najideálnejšie. Svojím dizajnom bude interiér prakticky využitý a bielymi, či krémovými farbami sa priestor opticky zväčší. Moderná spálňová izba však vynikne aj kombináciou s tmavou škálou farieb a bude naviac pôsobiť veľmi elegantne.
Doplnky a dekorácie sa ku modernej spálňovej zostave volia striedmo, aby miestnosť nepreplnili.

                                                                     

                                                                      Luxusná štýlová spálňa s nábytkom z masívu, Countryside

Štýlové spálne z kvalitného masívu sú výbornou investíciou pre náročných a osobnosti, ktoré uprednostňujú naturálny spôsob bývania, prírodné materiály a chcú si aj doma vychutnať vôňu dreva.

 

                                                                                              Luxusná spálňa v provensálskom štýle, Decco      

Ľudia, ktorí túžia po naozajstnej uvoľnujúcej, prívetivej atmosfére a chcú mať zároveň vkusne zariadenú spálňu, sú najvhodnejšie luxusné provensálske spálňové zostavy. Nábytok podľa vzoru Provence je charakteristický jemnosťou a eleganciou až nostalgiou. 

 

                            Luxusná koloniálna spálňová zostava Flamingo                Prepychová spálňová zostava v rustikálnom štýle, Selleccion                 Vintage spálňa Vera    

Vidiecke a tradičné dizajnové spálňové zostavy prinášajú do bývania doslova čaro domáckosti a útulnosti. Sú zariadené buď koloniálnym nábytkom s unikátnymi detailami s farebnou škálou kolonizovaných krajín, alebo klasickým v rustikálnom štýle s typickými zemitými farbami a vyrezávanými ornamentami. Atmosféru domova zvýraznia taktiež vidiecke vintage spálne zariadené patinovaným nábytkom s dojmom zostarnutia.

Dizajnové a štýlové spálňové zostavy disponujú nielen nábytkom luxusného vzhľadu, ale jeho výber je zároveň veľmi praktický.
Samozrejmosťou je kvalitná posteľ, pretože najviac ovplyvňuje kvalitu spánku.
Úložný priestor v spálni je riešný napríklad samostatne stojacimi skriňami, ktorými sa lepšie manipuluje pri premiestňovaní a svojím dizajnom sa môžu stať najzaujímavejším kusom v interiéri.
Nočný stolík je veľmi výhodným nábytkom, kde budú všetky odložené veci po ruke.
Komoda zo spálňovej zostavy má nepopierateľnú výhodu prehľadnej úschovy šatstva a ostatných potrebných predmetov. Svojou dekoratívnou funkciou výborne oživí každú spálňu.

 

                                                                            Luxusné šatníkové zrkadlo Francais                           Štýlový toaletný stolík Greer                                                                                      
Toaletné stolíky a šatňové zrkadlá sú už len akýmysi doplnkami spálňových zostáv, avšak sú neoceniteľným pomocníkom žien, pretože nie je potrebné pri úprave zovňajšku chodiť do inej miestnosti domácnosti.
Nechajte sa očariť našimi dizajnovými a štýlovými spálňami, z ktorých sa Vám nebude chcieť vstávať z postele.


Tím Malvarosa

Andrea HuňováNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti