FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Jedálenské vitríny a príborníky

Jedálenské vitríny a príborníky

S vracajúcimi sa trendami v oblasti nábytku zažívajú svoj rozmach aj luxusné jedálenské vitríny a príborníky. Na tieto dizajnovo nádherné kusy solitérov boli hrdí naši prarodičia a dnes sa opäť tešia veľkej obľube a to naozaj právom. Nič totiž neskrášli jedáleň tak dokonale ako presklenená vitrína s dekoratívnym porcelánom, či vkusný príborník.
Ich využitie je samozrejme mnohostranné. Do jedálenskej vitríny ukladáme nielen tanierové súpravy, či šálky, ale aj rôzne vzácne suveníry, sošky a iné ozdobné predmety. Príborníky popri estetickej funkcii sú praktické tým, že poskytujú dostatočný priestor na odkladanie riadu, príborov a ďalších doplnkov potrebných pri servírovaní jedla.
Luxusná vitrína a príborník majú byť pýchou interiéru, pretože nie sú len akýmysi skrinkami na odkladanie jedálenských doplnkov a dekorácii, ale sú aj reprezentatívnymi kusmi nábytku s vlastnou eleganciou, umeleckým prevedením, či výtvarnosťou.
Jedálenská vitrína by mala byť dominanciou v miestnosti a spolu s ostatným nábytkom zosúladiť interiér ako originálny celok.
Príborník zase naopak buď dotvára celkový dojem izby, alebo odlišným prevedením vynikne ako originálny akcent.
Vďaka veľkému výberu dizajnových vitrín a príborníkov si ľahko vyberiete tie, ktoré sa najlepšie budú hodiť do prostredia vašej jedálne.

 

                                                      Vitrína Norwich vo vidieckom štýle                             Vintage vidiecky príborník Wells                            Provensálska vintage vitrína Village
Prepychové vitríny v provensálskom štýle odrážajú vzor nábytku francúzskeho vidieka charakteristického prostou jednoduchosťou a jemnosťou s prevažujúcim odtieňom jemnej levanduľovej, smotanovej, či bielej farby.
Vo vidieckych jedálňach s domáckou a prívetivou atmosférou skvele vyniknú aj vintage príborníky a vitríny s patinou a opotrebovaným dojmom v sivých a bledých farbách.

 

                                                                                      Koloniálna vitrína Bern                                     Koloniálny príborník  Goa                        
Koloniálnymi vitrínami a príborníkmi si zariaďujú jedálne najmä cestovatelia a ľudia uprednostňujúci prírodné materiály. Vitríny v koloniálnom štýle patria k nábytku kombinujúceho vplyvy exotických kultúr a európskych slohov.

 

                                                                                     Luxusná jedálenská vitrína Spartan z retro 70.rokov                                   Industriálny príborník s elegantným dizajnom                                                           

Moderné jedálenské izby zaujímavo skrášlia čoraz populárnejšie retro a industriálne štýlové príborníky s vitrínami kombinované z matného kovu, kože a  dreva.

 


                                                                     Luxusny rustikálny príborník Neuvas                      Rustikálna vitrína so španielsko - francúzskymi prvkami

Medzi najluxusnejšie interiérové štýly patrí rustikálny s prepychovým dizajnom nábytku, na ktorom sa vynímajú ručne vyrezávané dobové prvky a kované doplnky. Každá starožitná rustikálna vitrína je vyrobená z masívu a pôsobí mimoriadne jedinečne. Rustikálne príborníky a vitríny navodia v celej domácnosti útulnosť a pocit návratu k tradíciám.

                                                         

                                                                             Moderný elegantný príborník                         Príborník Giant            

                                                                                                                 
Luxusné moderné príborníky v rovných líniách s nenápadným dizajnom sú vhodné pre praktický interiér s jednoduchým nábytkom, ktorému dodajú eleganciu a vkusnosť.

Inšpirujte sa našimi luxusnými vitrínami a príborníkmi, ktoré sú viac než len dizajnovým a praktickým priestorom na riad pre Vaše jedálne.


Tím Malvarosa

Andrea HuňováNaša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti