M alva R osa

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Štýlové príručné stolíky

Štýlové príručné stolíky

Príručné stolíky sú veľmi praktickým kusom nábytku, ktorých výhodou je ľahká manipulácia, dekoratívny význam a funkčnosť, preto v niektorých domácnostiach sa stali dokonca nevyhnutnosťou.
Slúžia na odkladanie drobných vecí, alebo sa naň môžu ukladať rôzne ozdobné predmety, či rastliny a tým sa cielene zvýrazní jeho dizajn.
V obývacích izbách sú štýlové príručné stoly niekedy označované ako "nočné stolíky" sedacej súpravy.
Vďaka veľkej variácii typov príručných stolíkov je možné nimi zosúladiť a doplniť priestor v najrôznejších typoch interiérov.
Staviť je možné však aj na originálnosť a nechať tento praktický solitér vyniknúť tým, že bude z neho akcent k zvyšku miestnosti.

                                              Ázijsky koloniálny stolík                           Príručný stolík v koloniálnom štýle                                 Masívny koloniálny stolík               
Príručné stoly korešpondujúce s koloniálnym štýlom nábytku sú vhodné pre praktické domácnosti s jednoduchým typom zariadenia, ale rovnako aj pre rôznorodé obydlia s pestrosťou farieb a dekorácii. Ich dominanciou je masív a naturálne tmavé farby v škálach hnedej, béžovej i červenej.


                                   Vintage vidiecky stolík Linz                   Vintage príručné stolíky                     Príručný stolík Josemi vo vintage štýle

Dizajnový príručný stolík vo vidieckeho štýle bývania vynikne svojou jedinečnosťou a domáckym dojmom. Jednotlivé vidiecke stolíky si zachovávajú štruktúru masívneho dreva, z ktorého sú vyrobené. Mnohokrát u nich dominuje aj patina s opotrebovaným vzhľadom, čím ideálne zosúladia aj vintage domácnosti.   

                                      Príručný stolík v štýle art-deco                      Art - Deco stolík                  Art - Deco stolík

                                             

Luxusné príručné stolíky s prvkami art - deco sú skvostom v obývacích izbách v univerzálnom dekoratívnom štýle a s nábytkom v geometrických tvaroch. Svojím nádherným dizajnom spojeným s leslými materiálmi ako je kov, chróm alebo sklo taktiež vynikne v industriálnych a moderných priestoroch.

 

                                                    Rustikálny príručný stolík                                       Rustikálny príručný stolík                                      Rustikálny príručný stolík
A čo sa nechať trochu inšpirovať rustikálnym starožitným štýlom, ktorý nemusí byť určený len pre milovníkov tradičného spôsobu bývania? Rustikálne príručné stolíky sa vyznačujú prepracovanými vyrezávanými detailami a autentickosťou prevedenia patria medzi najluxusnejší nábytok.
Umiestením tohto mimoriadne praktického a dekoratívneho kusu nábytka do niektorej miestnosti Vášho bývania, nielen zosúladite priestor, ale môžete ním dosiahnuť úplne iný vzhľad izby.


Tím Malvarosa

Andrea Huňová