FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusné skrinky

Luxusné a dizajnové skrinky slúžia ako praktický doplnkový odkladací nábytok, v ktorom si môžete odkladať denne používané veci tak, aby ste ich mali stále poruke. Veľmi praktickým a dizajnovým doplnkom je luxusná skrinka na víno, ktorá má v dnešnej dobe miesto v každej obývačke alebo chodbe. Ponúkame štýlové skrinky, ktoré doplnia nábytok vašej obývačke v koloniálnom štýle, ale aj obývačky s nábytkom v patchwork štýle, rustikálnom štýle, nábytok v provesnálskom štýle a aj retro štýle.

Luxusné a dizajnové skrinky sú nepostrádateľným doplnkom každej domácnosti. Okrem toho, že slúžia ako praktický doplnkový nábytok, v ktorom si môžete odkladať denne používané veci tak, aby ste ich mali stále poruke, majú taktiež aj dekoratívnu funkciu. Obzvlášť skrinky s otvoreným úložným priestorom alebo presklenými dvierkami môžu taktiež plniť funkciu vitríny.

V našej ponuke skriniek môžete nájsť širokú škálu luxusných a dizajnových skriniek s rôznym využitím podľa vašej preferencie.

Drobné skrinky úspornejších rozmerov nezaberú veľa miesta a zároveň skvelo poslúžia ako praktické nočné alebo odkladacie stolíky. Skrinky väčších rozmerov s uzavretým úložným priestorom sú zasa skvelým doplnkom do spální a predsiení kde svoje využitie nájdu ako praktické komody, ale taktiež do kuchýň či jedální, kde poslúžia napríklad ako štýlové príborníky.

Osobitou kategóriou sú luxusné skrinky na víno , ktoré okrem praktického priestoru pre vaše obľúbené vína v miestnosti taktiež vyčarujú jedinečnú atmosféru, čo ocenia nielen obyvatelia domácnosti, ale aj návštevníci reštaurácie či baru.

Milovníci jedinečných, dizajnových nábytkov si určite vyberú z bohatej ponuky moderných skriniek v minimalistickom, industriálnom, retro alebo art-deco dizajne. Pre fanúšikov elegancie a klasických tvarov je v ponuke zasa množstvo štýlových kúskov štýlových skriniek, či už v rustikálnom, vidieckom, vintage alebo provensálskom štýle.

Pokiaľ sa ale túžite obklopovať prepychovými a neprehliadnuteľnými kúskami, taktiež si prídete na svoje. V našej ponuke nájdete množstvo luxusných skriniek, spomedzi ktorých treba spomenúť najmä zrkadlové skrinky, ktoré spájajú prepychové, barokové prvky s moderným dizajnom. Okrem toho váš priestor krásne prežiaria a opticky zväčšia.

Pokiaľ vás naša ponuka luxusných a dizajnových skriniek oslovila a máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom, alebo sa zastavte v našom showroome, kde vám ochotne ukážeme vzorníky materiálov a poradíme pri výbere vášho nábytku.

Zľava -13 %

kolekcia

Príborník Jakarta 125cm

495,03 € 569,00 €

Zľava -20 %

Zľava -20 %Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti