FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Jedálenské stoly

Jedinečné a luxusné jedálenské stoly a stoly do kuchyne z masívu z našej ponuky sú vyrobené prevažne z masívneho dreva prípadne masívneho exotického dreva a dodá Vašej jedálni jedinečný vzhľad. Tak isto ponúkame jedálenské stoly a stoly do kuchyne vyrobené z kovu a skla či kvalitnej MDF s vysokou hustotou.

V ponuke máme biele jedálenské stoly, farebné jedálenské stoly, jedálenské stoly z masívu a tak isto ponúkame aj jedálenské stoly spolu s jedálenskými stoličkami v rôznych cenových úrovniach, z ktorých vieme uspokojiť aj najnáročnejších zákazníkov. Neváhajte sa inšpirovať našou širokou ponukou a vyberte si svoj jedálenský nábytok bez kopromisu.

Jedálenský stôl je dôležitým a dominantným prvkom každej domácnosti – či už ho umiestnite do kuchyne, samostatnej jedálne alebo obývačky. Je miestom kde sa chodíme nielen najesť, ale aj stretnúť s rodinou a priateľmi, preto je okrem jeho vzhľadu dôležité najmä to, aby vám a vašim hosťom poskytol komfort a dostatok priestoru.

Pokiaľ vaša domácnosť neposkytuje dostatok priestoru, alebo väčšie návštevy vítate iba zriedkavo, skvelou voľbou pre vás môže bude rozkladací jedálenský stôl. Ak vám to však priestor dovoľuje, na rozmeroch stola nešetrite.

Naša ponuka luxusných jedálenských stolov zahŕňa širokú škálu štýlov, z ktorých si vyberie svojho favorita takmer každý. Pre fanúšikov moderného dizajnu ponúkame kúsky v minimalistických ale aj neobvyklých, moderných prevedeniacch. Či už preferujete čisté, lakované a sklené povrchy alebo vášmu zraku viac lahodí vzhľad prírodného dreva, určite si prídete na svoje. Zaujímavý prvok vašej jedálni dodajú napríklad štýlové industriálne jedálenské stoly. Ak naopak preferujete klasiku, poobzerajte sa po širokej ponuke štýlových, rustikálnych stolov vyrobených z kvalitného, masívneho dreva. Nebojte sa pri nich ani okrúhlych a oválnych tvarov, ktoré vášmu priestoru obzvlášť pridajú na elegantnom a štýlovom dojme.

Ak máte radi elegantné a klasické tvary, no máte pocit že by jedálenský stôl v rustikálnom štýle pôsobil vo vašom priestore tvrdo či ťažkopádne, obzrite sa napríklad po jedálenských stoloch v provensálskom, vidieckom alebo vintage štýle, ktoré si zachovávajú elegantné a zaoblené tvary, no ich vzhľad zjemňuje svetlá farba a odľahčená, menej masívna konštrukcia. Nezabúdame však ani na najnáročnejších klientov s vyhraneným vkusom, pre ktorých ponúkame neprehliadnuteľné, luxusné jedálenské stoly najvyššej kvality.

V prípade, že vás zaujala ponuka našich luxusných jedálenských stolov a máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom emailu, alebo navštívte náš showroom, kde vám ochotne ukážeme vzorníky materiálov a pomôžeme s výberom vášho zariadenia.Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti