FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Kolekcia zámockého nábytku Moulin Noir

Kolekcia luxusného zámockého nábytku Moulin Noir snúbi prvky barokového a gotického štýlu. Práve tento fakt robí z nábytku Moulin Noir vzhľadovo atraktívny a ľúbivý. Masívny mahagónový nábytok so zdobenými ornamentami v čiernom prevedení vnesie do priestoru až mystický nádych. Hoci čierny gotický nábytok nie je dnes už tak bežný, svojich majiteľov jeho autentický vzhľad nadchne pri každom pohľade.

Masívne mahagónové drevo v kombinácii s MDF prepožičiava luxusnému zámockému nábytku Moulin Nor unikátne vlastnosti v podobe dlhoročnej trvanlivosti a hlavne odolnosti voči nepriaznivým teplotným výkyvom a drevokazom. Niektoré kusy nábytku z tejto kolekcie sú doplnené o mramor.

Nechajte sa inšpirovať originálnym a osobitým vzhľadom zámockého nábytku Moulin Noir v barokovom a gotickom štýle. V kolekcii nájdete predovšetkým spálňový nábytok ako sú dizajnové čierne komody, nočné stolíky a postele.Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti