FB

M alva R osa

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusné kreslá

Luxusné kreslá v tejto sekcii ponúkajú naozaj zaujímavé riešenia pre vaše interiéry. Dotvorte ho rôznym sedením, nechajte sa  inšpirovať pohodlnými luxusnými kreslami rôznych štýlov a materiálov. V našej širokej ponuke máme luxusné kreslá v rôznych štýloch, moderné kreslá, retro štýlové kreslá ale aj štýlové chesterfield kreslá. Neváhajte sa inšpirovať našou ponkou štýlových kresiel.

Kreslo je tradičnou súčasťou interiérového zariadenia, bez ktorého si mnohí z nás nevedia predstaviť svoju domácnosť. Kreslo predstavuje miesto oddychu a odpočinku a tak je neoddeliteľnou súčasťou našich obývačiek alebo súkromných oddychových kútikov, kde si chceme občas vychutnať chvíľku ticha a relaxu po náročnom pracovnom dni, alebo prečítať dobrú knihu.

Výber toho správneho kresla pre vašu domácnosť sa preto odvíja nielen od jeho vzhľadu a štýlového zaradenia, ale najmä od materiálov, ktoré musia byť nielen komfortné, ale aj kvalitné a odolné.
Kreslá s koženým poťahom navodzujú dojem luxusu a ich nespornou výhodou je ľahká údržba a väčšia odolnosť voči znečisteniu alebo poškodeniu. Niektorí klienti však napriek menšej odolnosti nedajú dopustiť na komfort a priedušnosť textilných materiálov.

V našej ponuke nájdete veľké množstvo luxusných kresiel, medzi ktorými si určite nájdete kúsok blízky vášmu vkusu. Milovníci moderného zariadenia si určite prídu na svoje pri jedinečných, dizajnových kúskoch neobvyklých tvarov a materiálov, ale aj pri tradičnejších, škandinávskych kreslách so štýlovým retro nádychom, ktorý miestnosti dodá šmrnc.  Fanúšikovia klasiky a elegancie si naopak vyberú z množstva masívnych, štýlových kúskov v rustikálnom alebo vintage štýle, ale taktiež napríklad z jedinečných Chesterfield kresiel, ktoré svojim vzhľadom skvelo zapadnú do klasických ale aj moderných interiérov.

Pokiaľ vás naša ponuka luxusných a dizajnových kresiel oslovila a máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom, alebo sa zastavte v našom showroome na Zámockej ulici v Bratislave, kde vám ochotne ukážeme vzorníky materiálov a poradíme pri výbere vášho nábytku.Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti