M alva R osa

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusné leňošky

Luxusné leňošky poskytujú dokonalý odpočinok počas dňa. Vďaka mäkkej opierke hlavy zabudnete na starosti všedného dňa a predĺžené miesto pre nohy zaistí neuveriteľné pohodlie. Leňošku si nebudete vedieť vynachváliť po návrate z ťažkého pracovného dňa alebo pri víkendovom odpočinku. Luxusné leňošky máme na výber zo širokej ponuky poťahov a prevedení. Samozrejmosťou je tiež farebná variabilita. Pohodlne si ľahnite a ležadlo sa čoskoro stane Vaším obľúbeným kusom nábytku.

Leňošky sú praktickým doplnkom interiéru, ktorí poslúži predovšetkým ako miesto relaxu a odpočinku po náročnom pracovnom dni. Nakoľko teda ide primárne o miesto oddychu, výber správnej leňošky je mimoriadne dôležitý a odvíja sa nielen od parametrov miestnosti, ale aj od štýlových požiadaviek a materiálov, ktoré musia byť nielen komfortné, ale aj kvalitné a odolné.

Čo sa týka voľby materiálu, z hľadiska odolnosti, praktickosti a ľahkej údržby je skvelou voľbou koža, ktorá zároveň vzbudzuje štýlový a luxusný dojem. Textilné materiály sú na druhú stranu náročnejšie na údržbu a náchylnejšie na poškodenie, no ich nesporným pozitívom býva pre mnohých širší výber vzorov a farebnosti, ale hlavne väčší komfort a priedušnosť materiálu, čo oceníte najmä počas horúcich dní.

V našej ponuke nájdete množstvo luxusných a dizajnových leňošiek a divánov najvyššej kvality, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Či už preferujete moderný a jednoduchý dizajn, alebo ste zástancom elegantných, klasických tvarov, ktoré navodia dojem luxusu, určite si medzi našimi leňoškami nájdete model blízky vášmu vkusu. Čo sa týka poťahov a čalúnenia, na svoje si prídu klienti s výnimočným a svojským vkusom, ale aj fanúšikovia decentných farieb a vzorov. V našom showroome je vám k dispozícií kompletný katalóg vzoriek textílií a kože, z ktorých môžu byť vyrobené čalúnené prvky.

Pokiaľ vás naša ponuka luxusných leňošiek zaujala, no máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať emailom alebo telefonicky, alebo navštívte náš showroom, kde vám ochotne ukážeme vzorníky materiálov, poradíme a pomôžeme pri výbere toho správneho kúsku do vášho interiéru.Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti