FB
Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

K POKLADNI

Luxusný zrkadlový nábytok

Kolekcie luxusného zrkadlového nábytku vďaka svojim špecifickým zrkadlovým črtám dodajú vášmu interiéru exkluzívne čaro. Pri výrobe týchto zaujímavých kúskov sa vo veľkej miere využívajú zrkadlové plochy rôznych tvarov a veľkostí. Základy týchto neprehliadnuteľných kusov nábytku bývajú najčastejšie doplnené striebornou alebo antickou zlatou farbou, no môžu sa nájsť aj kúsky zrkadlového nábytku so zachovanou farbou a štruktúrou prírodného dreva.

Zkradlový luxusný nábytok sa hodí do ľubovolnej miestnosti, do spálne ako zrkadlový nočný stolík, zrkadlový spálňový nábytok alebo zrkadlový toaletný stolík, tak isto aj do obývacích izieb zrkadlový konferenčný stolík, zrkadlový nábytok do obývačky a aj do kúpelní a aj predsiení zkradlové konzoly, zrkalové komody a do jedálni a kuchýň zkradlové príborníky. Zrkadlový nábytok je skutočne unikátny a jedinečný.
Zrkadlový nábytok Vám zosvetlí akýkoľvek priestor v miestnostiach, kedy tmavšie časti miestností pôsobia oveľa jasnejšie. Zároveň opticky zväčšuje priestor a vďaka nemu, môže aj menšia miestnosť pôsobiť, že je väčšia a zároveň luxusnejšia.

Unikátnou vlastnosťou zrkadlového nábytku je jeho schopnosť krásne prežiariť a opticky zväčšiť interiér. Preto sa jeho výrazného vzhľadu netreba vôbec obávať. Aj voľba menšieho kúsku zrkadlového nábytku môže byť skvelým riešením napríklad pri nedostatku prírodného svetla v miestnosti, alebo pri veľkom množstve tmavých tónov, ktoré majú sklon priestory opticky zmenšovať. 

V našej ponuke môžete nájsť širokú škálu kúskov zrkadlového nábytku od menších stolíkov až po veľké a neprehliadnuteľné majestátne zrkadlové postele.

Luxusný zrkadlový toaletný stolík BELFRY
-20 %
Skladom
Štýlový zrkadlový stojan Venetian
-20 %
Elegantné moderné zrkadlo Diamond 120cm
-20 %
Luxusné šatníkové zrkadlo ORLEANS
-20 %
Exluzívny obraz Mirror Skull
-20 %

Exluzívny obraz Mirror Skull

355,35 € 284,28 €
Štýlové šatníkové zrkadlo Venetian
-20 %
Luxusný zrkadlový nočný stolík BELFRY
-20 %
Luxusný zrkadlový príručný stolík BELFRY
-20 %
Skladom
Luxusná zrkadlová konzola ORLEANS
-20 %

Luxusná zrkadlová konzola ORLEANS

419,00 € 335,20 €
Moderné dizajnové zrkadlo Chains XL
-20 %
Antique Gold Tall Display Bookshelf
-20 %

Antique Gold Tall Display Bookshelf

669,00 € 535,20 €
Zrkadlový TV stolík Argente
-20 %

Zrkadlový TV stolík Argente

669,00 € 535,20 €Naša stránka využíva pre správne poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookies.

Ďalším pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich využívaním. Ďalšie podrobnosti